RSS
wtorek, 30 kwietnia 2013

Hej!

Mam na imię Ewelina i już od kilku lat jestem fryzjerką .

Moja przygoda z tym zawodem rozpoczęła się w sumie już od gimnazjum, gdy sama zaczęłam farbować włosy sobie i koleżanka oraz formować fryzury i pleść warkocze.

Ale od początku. Gdy już zaczęłam edukacje w technikum fryzjerskim mało wiedziałam tak na prawdę o takim prawdziwym fryzjerstwie mimo to już w pierwszej klasie wystartowałam w konkursie fryzjerskim, gdzie zdobyłam 3 miejsce za Rokokową stylizacje ;). Pomimo że nie skończyłam tego technikum poprzez sytuacje życiowe wtedy już wiedziałam że to jest to co chcę robić w życiu. Nie poddałam się i skończyłam kwalifikacyjny kurs zawodowy.


Dyplom za konkurs

Podczas mojej edukacji jeździłam na liczne charytatywne akcje, gdzie strzygłam i tworzyłam fryzury okolicznościowe osobom niepełnosprawnym oraz osobą biednym. Chodziliśmy także do pobliskiego przedszkola, gdzie robiliśmy fryzury dzieciom na zabawy choinkowe oraz dziewczynką z biednych rodzin na komunie. Wszystko to organizowała szkoła, która wybierała  indywidualnie uczniów do akcji. ;) W jednej szkole dostaliśmy nawet pisemne podziękowania za czesanie dziewczynek do uroczystości szkolnej ;)

Podziękowanie

Po skończeniu edukacji i przebyciu praktyk nie poprzestałam na laurach. W zawodzie fryzjer uczy się cały czas nawet teraz jeżdżę na dodatkowe szkolenia, gdzie poszerzam swoją wiedzę.

  JaOstatnie szkolenie

Ostatnio także odbyłam kurs na instruktora praktycznej nauki zawodu ;)

A to z ostatniego konkursu:


 


A teraz kilka słów o tym co robię.

Prowadzę własny biznes jako fryzjer z dojazdem do klienta, pracuję na profesjonalnych kosmetykach dojeżdżam na terenie swojego miasta Ostrowca Świętokrzyskiego.

Wykonuję wszystkie usługi fryzjerskie tj. farbowanie, pasemka, baleyage, reflexy, dekoloryzacja, ombre hair, fryzury okolicznościowe, strzyżenie, przedłużanie włosów, maski regenerujące oraz strzyżenie i fryzury dla dzieci.

Na blogu będę wstawiała informacje oraz ciekawostki ze świata fryzjerstwa i przykładowe fryzury.

Serdecznie zapraszam do oglądania i komentowania ;)

21:49, butterfly188
Link Komentarze (1) »